Благодійний концерт на підтримку ЗСУ відбувся у Степанівці (ФОТО)
16 травня, 2024 у 2:06 | 414 | Редактор: Тетяна Танчук
![Фото Краснокутської селищної ради Благодійний концерті на підтримку ЗСУ відбувся у Степанівці (ФОТО) на порталі Gromada Group](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/15_05_24/6645198c47ad1.jpg)
Фото Краснокутської селищної ради
Війна не має вихідних. Наші воїни-захисники цілодобово захищають українську землю. А мешканці громади, у свою чергу, підтримують тих, завдяки кому мають змогу жити своїми щоденними клопотами, працювати і творити.
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз