У Краснокутській громаді в співпраці з ЮНІСЕФ обговорили важливі питання життя спільноти
13 лютого, 2024 у 12:55 | 259 | Редактор: Тетяна Танчук
![Фото Краснокутська селищна рада У Краснокутській громаді в співпраці з ЮНІСЕФ обговорили важливі питання життя спільноти на порталі Gromada Group](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/13_02_24/65caa51b9307a.jpg)
Фото Краснокутська селищна рада
Сьогодні, 12 лютого 2024 року, Краснокутський селищний голова Ірина Карабут представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) обговорили впровадження комплексного підходу з покращення в громаді якості освіти, охорони здоров’я, водопостачання, санітарії, гігієни, а також розвиток молодіжних ініціатив
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз