Про можливі ризики працевлаштування у воєнний час розповіли краснокутцям
28 липня, 2023 у 23:08 | 272 | Редактор: Тетяна Танчук
![Фото Краснокутська селищна рада Фахівці із соціальної роботи Комунального закладу «Краснокутський центр соціальних служб» Краснокутської селищної ради Богодухівського району провели інформаційний захід з особами, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, на тему «Можливі ризики працевлаштування у воєнний період в Україні та за її межами»](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/28_07_23/64c421fbded06.jpg)
Фото Краснокутська селищна рада
Фахівці із соціальної роботи Комунального закладу «Краснокутський центр соціальних служб» Краснокутської селищної ради Богодухівського району провели інформаційний захід з особами, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, на тему «Можливі ризики працевлаштування у воєнний період в Україні та за її межами»
Ще декілька актуальних новин на зараз