Діти з прийомних сімей та ДБСТ змагалися та грали у парку «Слобожанський»
23 серпня, 2023 у 22:24 | 263 | Редактор: Тетяна Танчук
![Напередодні Дня Незалежності України в Національному природному парку «Слобожанський» служба у справах дітей Богодухівська районна державна адміністрація організувала захід для дитячих будинків сімейного типу, прийомних та патронатних сімей](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/23_08_23/64e668ec0734e.jpg)
Напередодні Дня Незалежності України в Національному природному парку «Слобожанський» служба у справах дітей Богодухівська районна державна адміністрація організувала захід для дитячих будинків сімейного типу, прийомних та патронатних сімей
Ще декілька актуальних новин на зараз