Ірина Карабут взяла участь у роботі Конгресу місцевих та регіональних влад
15 вересня, 2023 у 20:44 | 295 | Редактор: Тетяна Танчук
![Фото Краснокутська селищна рада 14 вересня 2023 року відбулося засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. в рамках розширеної зустрічі під головуванням керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака пройшло безпосереднє спілкування з представниками територіальних громад Харківської області. Очільниця Краснокутської селищної ради Ірина Карабут взяла участь у заході.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/15_09_23/65049b601ad28.jpg)
Фото Краснокутська селищна рада
14 вересня 2023 року відбулося засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. в рамках розширеної зустрічі під головуванням керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака пройшло безпосереднє спілкування з представниками територіальних громад Харківської області. Очільниця Краснокутської селищної ради Ірина Карабут взяла участь у заході.
Ще декілька актуальних новин на зараз