Краснокутщина вітає волонтерів!
05 грудня, 2023 у 14:37 | 359 | Редактор: Тетяна Танчук
![5 грудня Україна та весь світ відзначають Міжнародний день волонтера – свято людей, які безкорисливо простягають руку допомоги ближньому, які, піклуючись про щастя іншого, знаходить своє власне. Краснокутський селищний голова Ірина Карабут привітала всіх причетних з Міжнародним днем волонтера.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/05_12_23/656f1cc664d91.jpg)
5 грудня Україна та весь світ відзначають Міжнародний день волонтера – свято людей, які безкорисливо простягають руку допомоги ближньому, які, піклуючись про щастя іншого, знаходить своє власне. Краснокутський селищний голова Ірина Карабут привітала всіх причетних з Міжнародним днем волонтера.
Ще декілька актуальних новин на зараз