![Фото Краснокутська селищна рада Родини воїнів, які загинули, захищаючи рідну землю від російських загарбників без тата зустрічають Свято Миколая та Різдво. Щоби бодай трішки відволікти від втрати і підтримати синів, доньок і дружин захисників – діти родини Тетяни Шевякової відправили їм подарунки зі Швейцарії. Це ініціатива самих дітей-вихованців, які тимчасово проживають за межами України, але ні на мить не забувають про рідну землю та співвітчизників.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/14_12_23/657b6b6c5503d.jpg)
Фото Краснокутська селищна рада
Родини воїнів, які загинули, захищаючи рідну землю від російських загарбників без тата зустрічають Свято Миколая та Різдво. Щоби бодай трішки відволікти від втрати і підтримати синів, доньок і дружин захисників – діти родини Тетяни Шевякової відправили їм подарунки зі Швейцарії. Це ініціатива самих дітей-вихованців, які тимчасово проживають за межами України, але ні на мить не забувають про рідну землю та співвітчизників.
Ще декілька актуальних новин на зараз