Свято для дітей-вихованців прийомних сімей та дитбудинків сімейного типу
28 грудня, 2023 у 22:23 | 469 | Редактор: Тетяна Танчук
![Фото Краснокутська селищна рада У Краснокутську організували новорічне свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються і проживають в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, а також для дітей сімей патронатних вихователів](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/28_12_23/658ddb4e2b5ac.jpg)
Фото Краснокутська селищна рада
У Краснокутську організували новорічне свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються і проживають в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, а також для дітей сімей патронатних вихователів
Ще декілька актуальних новин на зараз