Представники Краснокутської громади долучилися до всеукраїнського форуму
01 січня, 2024 у 22:31 | 174 | Редактор: Тетяна Танчук
![Фото Green Art Tour Минулого тижня відбувся форум партнерів імені Гуго Ґроція від ГО Десяте Квітня. Він проходив одночасно в кількох областях України та об’єднав громадські осередки Одеського, Миколаївського, Херсонського, Кропивницького, Черкаського, Дніпровського, Запорізького та Харківського регіонів. Представники організацій мали змогу поділилися тим, як долали надзвичайні виклики у громадському секторі у 2023 році.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/01_01_24/65932c7ae009b.jpg)
Фото Green Art Tour
Минулого тижня відбувся форум партнерів імені Гуго Ґроція від ГО Десяте Квітня. Він проходив одночасно в кількох областях України та об’єднав громадські осередки Одеського, Миколаївського, Херсонського, Кропивницького, Черкаського, Дніпровського, Запорізького та Харківського регіонів. Представники організацій мали змогу поділилися тим, як долали надзвичайні виклики у громадському секторі у 2023 році.
Ще декілька актуальних новин на зараз